ZAŁÓŻ SWÓJ WŁASNY SKLEP INTERNETOWY - WWW.ABC24.PL

KATALOG STRON » Edukacja i Nauka » x Inne

| dodaj za darmo swoją stronę w kategorii: x Inne |

ABC Testy Gimnazjalne 600 zadań z egzaminów z rozwiązaniami
ABC Testy Gimnazjalne to program komputerowy zawierający z swojej bazie blisko 600 zadań z zeszłych egzaminów gimnazjalnych, nie tylko z odpowiedziami, ale również z rozwiązaniami zadań. Program stanowi cenną pomoc dla gimnazjalistów przygotowujących się do egzaminu gimnazjalnego. Program podzielony jest na część z zadaniami zamkniętymi i część z zadaniami otwartymi, umożliwia także losowanie testu. Przygotuj się dobrze, do tego ważnego w życiu każdego gimnazjalisty egzaminu.
http://www.testygimnazjalne.com.pl

ABC Tlumaczeń
Korzystając z naszej bezpłatnej usługi będziesz mógł przetłumaczyć tekst na dwa sposoby w 51 językach
http://translator.w-sieci.eu

absolwenci uczniowie
absolwenci wykaz uczelni uczniowie oraz domy studenckie wzory pism akademiki forum wiadomości studenckie wszystko w jednym miejscu
http://www.absolwenci-uczniowie.pl.tl

Aby nauczyć się angielskiego lub dowolnego języka obcego skutecznie, przyjemnie,szybko
Zapraszamy do English Way School Szkoły Języków Obcych w Ząbkach - najlepsze miejsce do nauki języka angielskiego i innych języków obcych. Wykwalifikowani nauczyciele, obszerne, ciche sale, przyjemna i motywująca atmosfera, oraz konkurencyjne ceny - wszystko to czeka na naszych słuchaczy. Nie zwlekaj, sprawdź nas - przyjdź na bezpłatny test kwalifikacyjny. Przygotowujemy do egzaminów gimanzjalnych (humanistyczny i matematyczno-przyrodniczy) oraz do egzaminów z języków obcych (gimnazjum, matura, FCE, CAE, CPE, LCCI, Toefl, Toeic i inne). Zapraszamy także przedszkolaki, na nich czeka specjalna sala pełna kolorów. Uczymy dzieci, młodzież i dorosłych. Przyjdź do nas i przekonaj się sam, dlaczego warto się uczyć w English WAy School w Ząbkach. tel. 606 626 747 e-mail: kontakt@englishway-szkola.pl ul. Piłsudskiego 154 (obok przystanku 145, na rogu ul. Skrajnej, blisko ul. Powstańców).
http://www.englishway-szkola.pl

Aby zaliczyć
Rozwiązuję zadania z matematyki i fizyki. Wejdź, nie pożałujesz.
http://korki.szczecin.pl

Adaptacja w przedszkolu
Serwis zajmuje się problematyką adaptacji dzieci w przedszkolu. Autor dokonuje przeglądu literatu a następnie dokonuje autorskiego podziału postaw dzieci oraz przedstawia sposoby radzenia sobie z tymi problemami w wybranych przedszkolach.
http://adaptacja.za.pl

Agencja Tłumaczeń MOST
Dbamy o to, by Państwa tłumaczenia trafiały do właściwych tłumaczy. Posiadamy specjalistów z różnych branż, native speakerów wielu języków i to oni zapewniają tak wysoką jakość naszych tłumaczeń
http://www.most-tlumaczenia.eu

Akademia angielskiego online
Nauka angielskiego on-line. Bogata baza testów i ćwiczeń z angielskiego. Materiały dla nauczycieli. Oferta dla szkół językowych.
http://www.elesson.pl/

Akademia Dashofera Szkolenia, branżowe szkolenia, seminaria szkoleniowe, kursy szkoleniowe
Akademia Dashofera :: Szkolenia, branżowe szkolenia,fachowe konferencje, warsztaty dokształcające, specjalistyczne szkolenia
http://www.akademiadashofera.pl/

Akademia Espresso kawa
Akademia Espresso to pierwszy w Polsce usystematyzowany cykl szkoleń, obejmujący szeroką tematykę ‘coffee business’. Od 2000 roku szkolimy baristów, pracowników i managerów kawiarni, dzieląc się naszą wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie przyrządzania i serwowania kawy, oraz funkcjonowania profesjonalnych lokali kawowych. Szeroka oferta naszych szkoleń obejmuje treningi baristów, szkolenia dla managerów i właścicieli kawiarni, konsultacje, kalkulacje zwrotu inwestycji oraz audyty jakościowe funkcjonujących już na rynku kawiarni, coffee barów i restauracji. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę w dziedzinie kawy i poznać tajniki jej doskonałego przygotowania, a także tych wszystkich, którzy być na bieżąco z najnowszymi trendami w biznesie kawowym. Dzięki współpracy z najlepszymi baristami i ekspertami zapewniamy najwyższą jakość szkoleń na światowym poziomie.
http://www.akademiaespresso.pl

Akademia Espresso kawa latte art barista
Akademia Espresso to pierwszy w Polsce usystematyzowany cykl szkoleń, obejmujący szeroką tematykę ‘coffee business’. Od 2000 roku szkolimy baristów, pracowników i managerów kawiarni, dzieląc się naszą wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie przyrządzania i serwowania kawy, oraz funkcjonowania profesjonalnych lokali kawowych. Szeroka oferta naszych szkoleń obejmuje treningi baristów, szkolenia dla managerów i właścicieli kawiarni, konsultacje, kalkulacje zwrotu inwestycji oraz audyty jakościowe funkcjonujących już na rynku kawiarni, coffee barów i restauracji. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę w dziedzinie kawy i poznać tajniki jej doskonałego przygotowania, a także tych wszystkich, którzy być na bieżąco z najnowszymi trendami w biznesie kawowym.
http://akademiaspresso.pl

Akademia Urody Elite
Profesjonalne kursy fryzjerskie, stylizacji paznokci wizażu i stylizacji. Pragniemy w najlepszy sposób przekazywać naszą wiedzę. Oferujemy naukę w nowoczesnej placówce szkoleniowej. Pracujemy tylko na produktach znanych marek. Certyfikaty marki L
http://www.elite.edu.pl

Akademia Wiedzy Praktycznej elektroniczne publikacje, artykuły i kursy, psychologia
Przeczytaj praktyczne artykuły, ściągnij ebooki o sukcesie i samodoskonaleniu w różnych dziedzinach życia. Na stronie także internetowe kursy. Psychologia sukcesu i motywacja.
http://www.akademiawiedzy.com

Aktualnie obsługa klienta szkolenia, konsultacje, rekrutacje
Wielostopniowe szkolenia z zakresu obsługi klienta ( moduły podstawowe, zaawansowane i intensywne)dla działów pracujących w bezpośrednim kontakcie z klientem,petentem, interesantem - działy serwisowe, BOK-i, recepcje.Indywidualne konsultacje, rekrutacje do działów handlowych,recepcji i biur obsługi klienta z ocena predyspozycji zawodowych i osobowościowych. Szkolenia z autoprezentacji, technik wywierania wpływu. Badanie poziomu satysfakcji klienta. Nowe moduły z odgrywaniem ról, trudny klient, reklamacje, zażalenia, skargi, obiekcje. Specjalne programy doradczo - szkoleniowe dla sklepów detalicznych.
http://www.obslugaklienta.com

Aktualności oświatowe, kalkulatory i wzory druków oraz eksięgarnia oświatowa
Aktualne przepisy zawsze pod ręką. Ustawa o systemie oświaty i karta nauczyciela w wersji ujednoliconej - bez przeglądania stosów dzienników ustaw i gazet. Ponadto lektury, kursy językowe i inne lektury w wersjach elektronicznych szybko i tanio, aktualności oświatowe, kalkulatory, stawki i wskaźniki - wszystko co potrzeba w nowoczesnej szkole
http://www.bibliotekako.pl

Aktualności szkolne
W Gablotce Szkolnej codziennie znajdziesz nowe informacje o projektach edukacyjnych, kampaniach i grantach oświatowych, czy też ciekawych propozycjach dla uczniów i nauczycieli. Możesz tutaj wywiesić swój news, artykuł, zaproszenie, ofertę lub informację.
http://www.szkola.firmowa.eu

Aktualności Top.Strefa.pl
Serwis o tajemnicach naszego świata (ściśle tajne, przepowiednie, przepowiednia oriona, ostatni papież, przebiegunowanie ziemi, wnętrze ziemi, piramidy, kosmos, przestrzeń kosmiczna, ufo, SETI, biblia, religia...)
http://www.top.strefa.pl

| dodaj za darmo swoją stronę w kategorii: x Inne |
Strona: 1 / 39Następna >>Ostatnia >>>
Przejdź do strony: [1]23456789101112131415161718192021222324252627282930