ZAŁÓŻ SWÓJ WŁASNY SKLEP INTERNETOWY - WWW.ABC24.PL

KATALOG STRON » Edukacja i Nauka » Szkoły

Dla dorosłychGimnazjaJęzykoweKursy i SzkoleniaPodstawowePomaturalnePrzedszkolaTechnikax InneZawodowe

| ABY DODAĆ STRONĘ DO KATALOGU PRZEJDŹ DO ODPOWIEDNIEJ PODKATEGORII - DODAJ |

Ability English School
Ability English School powstało w Warszawie w 1996 roku. Proponujemy tradycyjne szkolenia językowe na wszystkich poziomach zaawansowania, kursy języka biznesowego i specjalistyczne, kursy konwersacyjne, szkolenia i kursy wyjazdowe w kraju i za granicą. Zatrudniamy nauczycieli z Wielkiej Brytanii, Irlandii, USA, Kanady, Australii oraz Polski. Wszyscy lektorzy legitymują się certyfikatami CELTA, DELTA, TEFL lub dyplomami ukończenia filologii angielskiej.
http://www.ability.com.pl

Absolwenci Technikum Samochodiwego w Strzelinie 1961
reminiscencje absolwenta Technikum Antoniego Nowaka.Stare zdjęcia z lat 1956-61.
http://absolwenci1961.republika.pl

Academia Warszawskiej Szkoły Reklamy
Najstarsza i najbardziej renomowana szkoła reklamy w Polsce. Specjalizacje: grafika, fotografia, realizacja TViF, strategia reklamy i PR. Tryby nauki: dzienny, zaoczny, ITN. Własne studio filmowe i fotograficzne, montażownia online, ciemnia, komputerowe pracownie projektowania graficznego PC i MAC, pracownia planowania mediów, DKF, biblioteka branżowa, pracownia malarska i inne. Zatrudnia wyłacznie wykładowców praktyków i słynie z niezwykłej atmosfery. Podstawowym atutem placówki jest staranne przygotowanie absolwentów do pracy zawodowej i pomoc w opracowanie autorskich teczek prac (portolio). Program praktyk autorskich i klub absolwentów warszawskiej szkoły reklamy służy aktywnemu poszukiwaniu pracy. Strona internetowa warszawskiej szkoły reklamy to vortal poświęcony technikom komunikacji marketingowej. Znajdziesz tam biblioteki tematyczne, encyklopedie, szkolenia specjalistyczne, forum i chaty poświęcone problematyce reklamy, pomoc dla osób piszących prace z zakresu marketingu, dyskusje i linki branżowe.
http://szkolareklamy.pl

Academie kursy wizażu
Ciekawa propozycja kursów makijażu, kosmetycznych, stylizacji i innych.
http://kursy.makijaz.org

Academy of New York kursy językowe angielski Warszawa
Amerykańska szkoła językowa w Warszawie prowadzi kursy języka angielskiego. Oferujemy kursy języka angielskiego, business English, indywidualne lekcje języka angielskiego oraz szkolenia językowe dla firm. Kursy języka angielskiego tylko z native speaker. Koncentrujemy się na nauczaniu amerykańskiej odmiany języka angielskiego jako języka obcego (ESL). Oferujemy regularne kursy językowe, stawiając na jakość i efektywność. angielski, warszawa, kurs, angielskiego, kursy, szkoła, językowa, native speaker, wakacyjny, dla, dzieci, intensywny, bussines, językowe, nauka, języków, obcych, darmowe, promocja, lekcje, szkoły, kursy.
http://www.academyofnewyork.com

Accent Szkoły języka angielskiego.
Szkoły języka angielskiego Accent oferują kursy języka angielskiego dla firm, polish for foreigners, polish courses, angielski dla dzieci i dorosłych.
http://www.accent.krakow.pl/

ACCENT WARSZAWA NOWOCZESNE KURSY JĘZYKOWE DLA FIRM
Szeroka oferta kursów przeznaczonych dla osób czynnych zawodowo. Indywidualne podejście do Klienta, profesjonalni lektorzy, nadzór metodyczny, atrakcyjne ceny, dojazd do Klienta gratis. Oferujemy: angielski (Business English), niemiecki (Wirtschaftsdeutsch), rosyjski, niderlandzki/holenderski, hiszpański, francuski, włoski, Polish for Foreigners Zapraszamy
http://accent.waw.pl

Akademia Biznesu MDDP szkolenia, kursy, konferencje, rachunkowość, podatki VAT, CIT, PIT, MSR MSSF,
Akademia Biznesu MDDP organizuje szkolenia otwarte księgowe, kursy zawodowe i konferencje z zakresu podatków, rachunkowości, finansów, zarządzania, biznesu oraz kadr i prawa. Jeden z liderów branży szkoleniowej w Polsce.
http://akademiamddp.pl

Akademia Fotografii Reklamowej
Akademia Fotografii Reklamowej to prywatna placówka edukacyjna kształcąca w zakresie fotografii użytkowej. Program ukierunkowany jest na zdobycie praktycznej umiejętności pracy w studio przy wykorzystaniu technik zarówno tradycyjnych jak i cyfrowych. Zajęcia przeznaczone są dla osób, które pragną pogłębić swoją wiedzę w zakresie fotografii produktów. Zapraszamy wszystkich miłośników fotografii zorówno początkujących jak i posiadających już pewne doświadczenie, a przede wszystkim tych, którzy pragną związać się z fotografią na płaszczyźnie zawodowej.
http://foto.szkola.pl

Akademia Innowacji
Portal, Szkolenia, Konsulting - EOG, Fundusze Strukturalne, Rachunkowość Budżetowa, Partnerstwo Publiczno Prawne
http://akademiainnowacji.pl

AKADEMIA JĘZYKOWA REAL ENGLISH OLSZTYN, RADOM, STARACHOWICE
Akademia Językowa "Reale English" jest Licencjonowanym Ośrodkiem Egzaminacyjnym TELC Polska rekomendowanym przez ALTE ( The Association of Language Testers in Europe). prowadzi kursy językowe (angielski, niemiecki) na wszystkich poziomach zaawansowania i dla wszystkich grup wiekowych. W ofercie posiadamy kursy przygotowujące do Nowej Matury oraz do egzaminu TELC. Organizujemy i przeprowadzamy egzaminy TELC na terenie Polski. Organizujemy również kursy językowe dla zakładów pracy i firm na bardzo preferencyjnych warunkach.
http://www.realenglish.pl

Akademia Kletta Kursy korespondencyjne, Szkolenia zawodowe, Nauka języków obcych
Szkolenia zawodowe i językowe prowadzone metodą Akademii Kletta to również kursy on line dzięki platformie e-learningowej e@akademia i bezpłatne seminaria gwarantowane do każdego kursu.
http://www.akademiakletta.pl

Akademia MSP Szkoły Kosmetyczne
Akademia MSP Ochrony Zdrowia i Urody zajmuje się kompleksowym kształceniem kosmetycznym w ramach szkół policealnych kosmetycznych, pielęgnacji dłoni oraz specjalistycznych kursów zawodowych, wizażu, kosmetycznych, tipsy, modelowania i stylizacji paznokci.
http://www.akademiamsp.eu

Akademia Szkoleń Językowych EMPIRE
Jesteśmy międzynarodową szkoła językową, która ma oddziały w 3 krajach Unii Europejskiej ( Polska, Słowacja oraz Czechy ). Główną działalnością Naszej firmy jest obsługa firm i instytucji w zakresie profesjonalnych szkoleń językowych (angielski i niemiecki). Firma Nasza jest członkiem Izby Przemysłowo-Handlowej Ziemi Radomskiej i jest wpisana do rejestru instytucji szkoleniowych pod nr ew. 2.14/00010/2006. Prowadzimy także szkolenia dla osób fizycznych ( kursy weekendowe , konwersacyjne , dla dzieci młodzieży i dorosłych, kursy maturalne , FCE, Biznesowe oraz specjalistyczne). Będąc częścią międzynarodowej sieci szkół korzystamy z know-how zdobytego w wielu międzynarodowych korporacjach, dlatego też możemy zaoferować usługi na najwyższym poziomie, dzięki czemu nie boimy się żadnych wyzwań i możemy sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom.
http://www.empire-szkola.pl

Akademia Tańca w Krakowie
Akademia Tańca w Krakowie - kursy tańca towarzyskiego i dyskotekowego, taniec towarzyski, nauka tańca na wesele, jak nauczyć się tańczyć pierwszy taniec. Szkoła tańca Kraków. Taniec towarzyski.
http://szkolatanca.eu

Akademia Umiejętności Zawodowych w Zabrzu
Akademia Umiejętności Zawodowych, z siedzibą w Zabrzu, przy ulicy Roosevelta 120, jest niepubliczną Placówką Kształcenia Ustawicznego, posiadającą uprawnienia Szkoły Publicznej, nadane przez Prezydenta Miasta Zabrze. Umożliwia ona Państwu uzyskanie i uzupełnienie wiedzy, umiejętności oraz kwalifikacji zawodowych. Stawiamy w naszej Akademii zawsze na atrakcyjność form i kierunków kształcenia, a także zaangażowanie w pracę naszej wykwalifikowanej kadry dydaktycznej. AUZ Zabrze to: kształcenie podyplomowe, szkoła policealna, kursy zawodowe oraz szkolenia kwalifikacyjne.
http://www.auz.edu.pl

AKADEMIE PRENIER Policealna Szkoła Kosmetyczna w Katowicach
Kilka powodów, dla których warto wybrać Akademie Prenier: Największa szkoła kosmetyczna w Polsce (80 ośrodków). Ogólnopolski Dyplom ukończenia szkoły Akademie Prenier. Międzynarodowy Certyfikat ECAL w języku obcym. Nauka w klasie polskiej lub międzynarodowej do wyboru. Wykwalifikowana kadra. Najbogatsza baza dydaktyczna . Możliwość kontynuowania nauki w 2006/2007 na Wyższej Szkole Ochrony Zdrowia.
http://www.akademieprenier.pl

| ABY DODAĆ STRONĘ DO KATALOGU PRZEJDŹ DO ODPOWIEDNIEJ PODKATEGORII - DODAJ |
Strona: 1 / 27Następna >>Ostatnia >>>
Przejdź do strony: [1]23456789101112131415161718192021222324252627